100% Perfect Girl (Wann)

15. ledna 2010 v 20:11 | Hikari-chaaan X3 |  *Manga
"Co to s tebou je?"
"Víš, včera jsem potkala krásného cizince... Vysoký, vážně dlouhé nohy, obličej jako kopie řecké sochy. Úplně jako ze snu! Když o tom tak přemýšlím, jsem vážně vděčná, že takový člověk vůbec existuje."
"A? Co bylo dál?"
"Málem jsem ho zabila kuřecím kebabem..."
Originální název: 100%의 그녀

Žánr: Comedy, Drama, Shoujo, Slice of life, Romance

Status: Completed (11 VOL)

Typ: Manhwa

Mangaka: Wann
Jay Jin chce být umělkyní, opravdu ráda kreslí. Ale její rodina není tak bohatá, aby si to mohla dovolit, plus ještě to, že to není ona, kdo je u matky oblíbený, ale její bráška. Tudíž maminka jí dává pěknou sodu. Nicméně Jay Jin je sama jako obrázek, takže by jí možná jen stačilo se usmát na nějakého staříka s nacpanou peněženkou a čekat, až se z ní stane bohatá mladá vdova... nebo jí snad čeká ještě lepší osud.

Ve městě se shodou okolností nachází i krásný mladík a(také shodou okolností) je dědicem trůnu malého království. Už tušíte, co se bude dít? Ano, tihle dva se potkají. A když se princ s příšerně dlouhým jménem(které zkrátíme na Jarte), který nikdy předtím nikoho nemiloval, do Jay zakouká, všechny svoje povinnosti hodí za hlavu a jde za ní jako omámený. Když ho šak Jay nakrmí kuřecím kebabem, musí ho odvézt kůli alergii záchranka... Ale Jarte už si ke své 100% perfektní dívce cestu najde a pro Jay tak končí život tak, jak ho znala...

Krásná manhwa, u které spolu s příběhem klesá humor a přibývají potíže. Pěkná kresba, zamotaný příběh.

Přečtěte si manhwu: Mangatraders :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama