Absolute Boyfriend (Zettai Kareshi)

16. ledna 2010 v 9:27 | Hikari-chaaan X3 |  *Dorama
Žánr: Romantika, Komedie

Epizod: 11

Rok vydaní: 2008

Hrají: Hayami Mokomichi, Mizushima Hiro, Aibu Saki,Ueno Natsuhi, Sasaki Kuronosuke a další
Best Of:


Kronos Heaven, výrobce robotů vytvořil svůj nejnovější prototyp. Dokonalého robota pro lásku, který by splňovall přesné požadavky přítelkyně. Potřeba už je to jen na někom vyzkoušet.. Tímto pokusným králíkem se stane Riiko.

Riiko je pracovitá, slušná, trochu natvrdlá a hlavně zamilovaná, do svého kolegy Ishizekiho.
Každodenně mu nosí vlastnoručne upečené koláčky. Když se konečně rozhodne říct mu , že ho už dlouhou dobu miluje, neodváží sa a od Ishizekiho se dozví, že je pro něho jen níže postavená ale vždy snaživá spolupracovnice. Toto odmítnutí Riiko nesnese a jde zapít svůj žal do baru. Tam sa rozhodne změnit. Jako na počkání, po těchto slovech, se objeví vedle Riiko chlapík jménem Namikiri a podá jí vizitku z názvem Kronos Heaven. Slíbí, že jestli přijde změní se její život. Riiko přijde v domnění, že je to jen obyčejný žert. Tam jí Namikiri vysvětlí, že stačí zadat údaje jak by měl vypadat ideální přítel a její život se v mžiku změní. Riiko to teda zkusí a zadá přesné údaje jak by měl vypadat a jak by se měl chovat. Odejde s tím, že už horší den asi být ani nemohl. Když se vzbudí čeká na ni v "obýváku" velká bedna s nahým "klukem" uvnitř. V návodě stojí, že se probudí polibkem. Políbí ho, a když se vrátí z práce tak ji čeká velké překvapení, v podobě pobíhajícího nahého chlapa. Namikiri přijde, udělá poslední úpravy a řekne jí, že ho má na 5 dní zadarmo. Potom ho buď vrátí nebo si ho koupí. Riiko si řekne, že uběhne 5 dní jako voda a potom ho vrátí, protože ho i tak nemá moc ráda,ale to není tak lehké.....

Toto dorama je vzniklé na základě stejnojmené mangy od Yuu Watase.Příběh je jak v manze tak i v dorama velmi propracovaný (odlišuje se "drobnými" detaily).Za 11 epizod tohoto dorama se stane spousta zvratů tak rychle,že budete jen koukat a říkat si,že musíte vidět další díl.XDOpravdu ho všem velmi doporučuju :) (I když popravdě manga se mi bude už vždy líbit víc,protože jsem ji čela jako první.....ten smutnej konec mě fascinoval *fňuk* :3)

Podívejte se na dorama Zettai Kareshi na Video4asian :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suzuki Uzumaki Suzuki Uzumaki | Web | 16. ledna 2010 v 9:38 | Reagovat

Mám dotaz ? spřáteluješ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama