Attention Please!

16. ledna 2010 v 9:02 | Hikari-chaaan X3 |  *Dorama
Epizod: 11

Žánr: Romantická Komedie

Obsazení: Aibu Saki, Koizumi Koutaro , Maya Miki, Nishikido Ryo, Uehara Misa, Ueto Aya


Misaki Youko vyrostla jen mezi samými chlapci, takže klaické dívčí chování jí prostě nic neříká. Její přátelé jsou také jen kluci, s nimiž hraje v rockové skupině a kteří jí vlastně ani jako dívku neberou.

Jenže teď její kamarád, po kterém už nějakou dobu pokukuje, dostal práci v Tokiu a celou skupinku opouští. Na letišti, kam ho přátelé doprovází, se prohání spousta letušek a právě proto jen letmě pronese, že by chtěl Youko také vidět v konzervativní stevardské uniformě. A že je Youko mdlého rozumu, vezme to vážně...

Vypraví se tedy do Tokia také a tam si zajde na pohovor pro nové, snaživé letušky. Snad jen zázrakem ji přijmou a už se žene na stevardský výcvik. Jenže jsou tam jen samé ženy (jak jinak)! A co ta lektorka? horor! Bude Youko schopná výcvik se svojí vrozenou povahou zvládnout?


○ Podívejívejte se na dorama na Mysoju :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Amber33Perkins Amber33Perkins | E-mail | Web | 18. září 2012 v 8:10 | Reagovat

I guess that to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com">loan</a> from creditors you must have a great motivation. However, once I've got a short term loan, just because I wanted to buy a building.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama