Black Blood Brothers

19. ledna 2010 v 14:27 | Hikari-chaaan X3 |  *Black Blood Brothers
ブラック・ブラッド・ブラザーズ

Rok vydání: 2006

Epizod: 12

Typ: TV serie


Pohádka o víc jak sto let starém upírovi , který pochází z ušlechtilého upírského rodu se na první pohled může zdát poněkud nudná , ale zdání klame. Mochizuki Jirou je sice starý jako Metuzalem , ale to rozhodně neznamená , že tak i vypadá.

Před deseti lety proslul jako hrdina ve válce v Hong Kongu proti Kowloon child.( To je speciální upírská krev, která se šíří jen kousnutím, zatímco u ostatních je nutné dát lidem napít upírské krve, aby se změnili. Zároveň umožňuje vůdci řídit své "příbuzné", kteří jsou víceméně hladová monstra.) A teď v současnosti to ve světě nevypadá o nic lépe.Lidi válčí s upíry a upíři? - Ti se prozměnu zabíjejí mezi sebou.

Na zemi , ale existuje jedno místo , kde lidi a upíři žijí pohromadě.Tomuhle místu se říká speciální zóna , protože je chráněno bariérou , která chrání její obyvatele. Náš příběh začíná v okamžiku , kdy Jirou spolu se svým mladším bratříčkem plují na lodi do speciální zóny. Ale co se nestane ... - Na lodi se jako na potvoru seběhne mlata a všecho se začne vyvíjet úplně jinak než bylo v původním plánu.....

Podívejte se na anime...AnimeShippuuden :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama