It Started with a Kiss

15. ledna 2010 v 22:14 | Hikari-chaaan X3 |  *Dorama
Epizody: 30 ~ první série, 20 ~ druhá

Žánr: komedie, romantika

Obsazení: Ariel Lin , Jiro Wang, Joe Cheng, Tiffany Xu

Alternativní názvy: 惡作劇之吻 / 恶作剧之吻 / E Zuo Ju Zhi Wen


Xiang Qin není moc chytrá, ne, není vůbec chytrá, je úplně vymaštěná. Ani není nijak zvlášť hezká, je naprosto obyčejná. Nicméně se zamilovala do nejchytřejšího a nejkrásnějšího kluka na škole, Jiang Zhi Shua. Ten o ní však nejeví nejmenší zájem.

Když se mu pokusí předat milostný dopis, řekne jí, že ho nepotřebuje a nechá jí ležet na zemi, kam nevěřícně a zničeně updala naprosto zkamenělá. Jenže tím katastrofy nekončí - když se Xiang Qin spolu s otcem nastěhuje do nového domu, zrovna oblast zasáhne zemetřesení a dům jim spadne na hlavu. Naštěstí se o tom dozví přítel jejího otce, Ah Jin, a nabídne jim, aby žili u něj. Vyvstává další problém - Ah Jin má nejen moc hodnou manželku, ale také dva synáčky - mladší je hrozný přechytralý spratek a ten starší není o nic lepší, naopak, je to Zhi Shu.

Malá třešnička na dortu pro "zběhlé"otaku: Nepřipomíná vám náhodou tenhle děj něco?Tohle je totiž předělávka anime a mangy Itazura na Kiss (až na kresbu podle mě dokonalý anime♥)!!Takže pokud se vám líbilo jedno nebo druhé tak vřele doporučuju zkouknout to druhý co vám zbývá X3

Podívejte se na dorama It Started with a Kiss na Mysoju - první série , druhá série:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama