Kimi wa Petto

15. ledna 2010 v 22:48 | Hikari-chaaan X3 |  *Dorama
Alternativní názvy: きみはペット / You're My Pet / Tramps Like Us

Rok zveřejnění: 2003

Epizod: 10

Obsazení: Koyuki, Matsumoto Jun, Sakai Wakana, Tanabe Seiichi

Žánr: Comedy, Drama, Romance


Iwaya Sumire je atraktivní, úspěšná žena. Ale asi není tak dobré být přílišně úspěšný, když jste žena v Japonsku, to prostě neletí, myšlenkách našich japonských známých prostě pořád platí, že ženské by se měly jednoduše vdát, mít děti, vařit. Možná proto je Sumire neustále psychicky vyčerpaná. Nedává to ale najevo, vůbec okolí neukazuje vlastní pocity.
O co hůř, právě se s ní rozešel přítel, protože jí tak nějak podváděl, jeho milenka otěhotněla, a tak si jí teď bere. Navíc Sumire, která je pyšnou reportérkou, teď byla vykopnuta ze svého místa, protože vyrazila šéfovi pár zubů, a předělena jinam, kde samozřejmě její talent nikdo moc neocení. A její svět jí pomalu padá na hlavu.

Při cestě domů však nalezne krabici a v ní roztomilého, ale zraněného mladíka. Vzhledem k tomu, že jí připomíná jejího bývalého pejska Momo, což bylo jediné stvoření, kterému si mohla stěžovat, vezme ho domů, ošetří nakrmí. Další den jde zase do práce, celkem přesvědčená o tom, že její host sám odkráčí.

Věci v práci se nelepší - horší se. K tomu ještě rozhovor se svým bývalým přítelem... Domů se opět vrací úplně zničená. No a koho tam nenajde! Chlapíka, kterého si předtím domů přitáhla. Potom, co Sumire dojde, že se ho hed tak nezbaví. Proto mu řekne, že u ní může zůstat, když se stane jejím "domácím mazlíčkem." Překvapivě, chlapík okamžitě přijímá. A že je tak podobný jejímu bývalému pejskovi, pojmenuje ho Momo.

I když ze začátku Sumire není nadšená, že se jí někdo vecpal do bytu, rychle si zvyká. Postupně zjišťuje, že mu může říct plno věcí a dostat se tak ze svých depresí... Jenže může se z člověka stát domácí zvířátko?

Podívejte se na dorama Kimi wa Petto na Mysoju :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miky Miky | 26. července 2010 v 16:20 | Reagovat

Mě osobně se hodně líbylo dorama Hana Yori Dango :)
P.S.: nevíš, kde bych k tomuhle dorama (Kimi wa Petto) našla český titulky? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama