Romantic Princess

28. ledna 2010 v 16:00 | Hikari-chaaan X3 |  *Dorama
Alternativní název: 公主小妹 / Gong Zhu Xiao Mei

Žánr: Comedy, Romance

Epizod: 13


Xiao Mai je chudá dívka, co žije s (adoptivními)rodiči v malém bytě a neustále se snaží přivydělat si alespoň nějaké peníze, aby si mohla zaplatit školné. Vždy snila o tom, že je princezna a má všechno, ale to jsou kapku nereálné představy...

Jednoho dne však do jejího mrňavého bytečku přijde obří delegace, co jí oznámí, že je biologickou vnučkou Huangfu Xionga, nejbohatšího člověka Taiwanu. Ten se rozhodl, že si svou tak dlouho ztracenou vnučku odvede k sobě domů a začne s ní žít jako rodina, i když ji neviděl od doby, co byla mimino. Xiao Mai své rodiče opouštět nechce, ale nakonec je přece jen různými prostředky přinucena se k dědovi přestěhovat. A pomalu zjišťuje, že život bohaté slečinky zdaleka není tak skvělý, jak si představovala.

Nejenže už nebydlí s rodiči, ale pořádně se ani nemůže vídat se svými přáteli. Ještě k tomu je na ní vznesen požadavek, aby se vdala za jednoho z potencionálních nástupců svého dědy, nejlépe jeho oblíbence Nan Feng Jina, kterého Xiao Mai upřímně nesnáší. Život je složitý, život v bohatství snad ještě složitější. Jak se naše Xiao Mai vyrovná s tak zásadní změnou vlastní existence?

Podívejte se na dorama...Mysoju :)

Obsazení:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama