Červenec 2011

A na závěr.....menší změna zájmů :)

27. července 2011 v 18:41 | Hikari

Zdravím všechny kteří náhodou narazili na můj blog (to platí i o tom starém s mnohem lepším obsahem :)).Po roce jsem sem přidala pár zcela nepodstatných článků bez kterých by se jak blog tak i celý svět obešel. :DD Ale zpět k tomu proč vlastně píšu tenhle článek.....

Každý začínající otaku,který se nadchne pro anime nejspíše hrdě prohlašuje,že se svého "životního údělu" nikdy nevzdá.Minimálně já jsem byla taková a moje fascinovanost pro anime,mangu,dorama,Japonsko jako takové a později i cosplay mi vydrželo krásné 3 roky.Ale jak čas ubíhal tak i moje "závislost" a touha po tom mít co nejdelší seznam shlédnutých anime postupně ustávala.Nyní se ze mě stala průměrná 18ti letá osoba s komplexy,která se jednou týdně podívá na Naruta a má dost.Osoba,které otaku komunita pěkně leze na nervy a cosplay už před půl rokem opět odepsala.

Objevila jsem něco co mě naplňuje mnohem víc -historický šerm a to už nikdo nezmění. (Nechci ani hádat o co se budu zajímat jestli mě to přestane bavit :DD)
Vandr
Předpokládám,že tohle byl můj opravdu poslední článek co kdy napíšu na jakýkoliv blog. Ještě jednou děkuji všem,kteří sem zcela náhodou zabloudí a ještě více těm,kteří sem přijdou úmyslně. Mějte se krásně.

(Na závěr malá reklamka -jak jinak : http://www.civitas-pragensis.cz/ ...aneb čemu se věnuji)Jahody s vámi!

Jája ♥
Hide-Penis dance

27. července 2011 v 18:02 | Hikari |  *Japonsko
Starý,ale naprosto geniální. *evil smile*